Aktualności

Targi motoryzacyjne Auto Shanghai

Trwają Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Auto Shanghai. To już dwudziesta edycja wystawy, na której prezentują się marki z całego świata.

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się dwudziesta edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Auto Shanghai. Wystawa podzielona jest na trzy etapy. W dniach 18 i 19 kwietnia salony dostępne były wyłącznie dla prasy. 21 i 22 kwietnia targi odwiedzają profesjonaliści z branży moto. Z kolei w dniach 22-27 kwietnia wystawy otwarte są dla wszystkich zwiedzających.

Targi Auto Shanghai są jedną z najważniejszych imprez wystawienniczych branży motoryzacyjnej. Co roku spotykają się tam dziesiątki producentów samochodów z całego świata i tysiące odwiedzających. Spotkanie daje producentom możliwość nawiązania współpracy międzynarodowej oraz wypracowania nowoczesnych rozwiązań dla rynku samochodowego.

 

 

Wystawy odbywają się w Narodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Szanghaju. Ekspozycje obejmują 13 hal i powierzchnię ponad 360 000 metrów kwadratowych. Tegoroczna odsłona targów przyciągnęła do Szanghaju przeszło 1000 producentów samochodów z całego świata. Wśród nich znajdziemy BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Porsche, Bentley, Maserati, a także chińskich SAIC Motor, Changan Automobile, czy Dongfeng Motor.

Na odwiedzających, oprócz najnowszych nowinek motoryzacyjnych, czekają konferencje tematyczne. Wśród panelistów znajdą się eksperci z dziedziny nowej energii, Internetu Rzeczy, inteligentnych pojazdów, czy energii wodorowej.

Źródło: https://silkroadpoland.pl/2023/04/xx-miedzynarodowe-targi-motoryzacyjne-auto-shanghai-2023/

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.