Inne Procedura importu

Jak prowadzić biznes z Chinami? Polecamy szkolenia

Informujemy o zbliżającym się cyklu szkoleń prowadzonych przez ConnectAsia pod patronatem portalu BigChina oraz Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

1 lipca 2010 – Importowanie z Chin – 12 kroków do sukcesu
(godz. 09:30-16:00, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Wrocław)

2 lipca 2010 – Umiejętność negocjacji z Chińczykami
(godz. 09:30-16:00, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Wrocław)

Szkolenie „Importowanie z Chin – 12 kroków do sukcesu” przeznaczone jest zarówno dla tych, którzy planują rozpocząć współpracę z partnerami w Chinach, jak i dla tych, którzy chcą usprawnić już prowadzoną działalność na rynku azjatyckim.

Podczas szkolenia „Umiejętność negocjacji z Chińczykami” słuchacze zdobędą wiedzę, która pozwoli im lepiej zrozumieć chińską kulturę i etykietę biznesu oraz pozwoli odnieść sukces w negocjacjach z azjatyckimi partnerami biznesowymi. Warto zgłosić swój udział już teraz – wysyłając e-mail na adres: info@connectasia.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 791 655 268

Dlaczego powinni Państwo wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez ConnectAsia?

1. Jest to pierwsze tego typu szkolenie w Polsce prowadzone przez trenera chińskiego pochodzenia, który przekazuje swoją wiedzę zdobytą dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kontaktach biznesowych między Europą i Azją. Prowadził szkolenia na Litwie, w Czechach, Łotwie, Malezji, Chinach oraz w Polsce.

2. W ramach szkolenia słuchacze będą zaproszeni na lunch do chińskiej restauracji, aby im możliwość zapoznania się z prawdziwymi chińskimi zwyczajami, zanim rozpocznią współpracę z Chińczykami.

3. Jest to wyjątkowe szkolenie obejmujące zajęcia w małych grupach, jak również wiele zadań indywidualnych, na przykład:

  • jak stworzyć dokument Zlecenie Zakupu (PO), który jest najważniejszym dokumentem handlowym wystawianym przez importera dla eksportera,
  • jak wyliczyć całkowity koszt importu z Chin, pozwoli to oszacować, czy import produktów z Chin jest dla opłacalny w konkretnym przypadku biznesowym.

4. Po odbytym szkoleniu trener odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz będzie służył pomocą w przyszłych kontaktach z kontrahentami w Chinach.

5. Jeśli szkolenie nie spełni Państwa oczekiwań, mają Państwo grawancję zwrotu pieniędzy w terminie do pięciu dni roboczych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej ConnectAsia: www.connectasia.pl, znajdą tam Państwo wiele cennych informacji, opinie klientów oraz dokumentację fotograficzną z poprzednich szkoleń.

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać pod adresem: info@connectasia.pl lub dzwoniąc na numer: +48 791 655 268

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.