Podróże do Chin Targi branżowe

Wyjazd biznesowy na Targi Kantońskie 2010

Targi Kantońskie zyskały miano Targów Nr 1 w Chinach. Ich kompleksowy charakter, długa historia i mnogość wystawców, zapewniają najwyższy poziom handlowy. W połowie kwietnia przedsiębiorcy z całego świata spotkają się w Guangzhou w celach wymiany informacji biznesowych i rozwoju przyjaźni handlowej.

Chiny są największym partnerem handlowym Polski wśród krajów Azji. Od 1957 roku oferta eksportowa tego kraju jest prezentowana na Targach Chińskich Towarów Eksportowych (China Export Commodities Fair) zwanych popularnie Targami Kantońskimi (Canton Fair). Impreza ta jest największym w Chinach spotkaniem przedstawicieli chińskiego biznesu z producentami i handlowcami z całego świata. Targi odbywają się 2 razy do roku, wiosną i jesienią, trwają 2 tygodnie. Obecnie planowana jest ich 107 edycja.

Targi prezentują szeroko rozległą ofertę eksportową firm chińskich:

– produkty przemysłowe : przemysł odzieżowy, tekstylia, przemysł spożywczy, medycyna chińska, sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt elektroniczny, oświetlenie, narzędzia, rowery, motocykle, materiały dla budownictwa, szeroko rozumiane wyroby chemiczne

– dobra konsumpcyjne : upominki, artykuły codziennego użytku, meble, produkty medycyny naturalnej, ceramika, wyposażenie wnętrz (kuchni), nakrycia stołowe, obuwie, torby podróżne, wyroby z kamienia i stali, zabawki, sprzęt sportowy, upominki okazjonalne, artykuły biurowe, zegarki, biżuteria sztuczna, nasiona roślin i zbóż.

W związku ze zbliżającymi się  targami, licznie odwiedzanymi przez przedstawicieli polskiego biznesu, zachęcamy do udziału także naszych użytkowników i klientów BigChina Sp. z o.o. Na indywidualne zamówienie zorganizujemy wyjazd biznesowy do Chin. W tym zakresie możemy:

– zapewnić polsko-chińskiego lub angielsko-chińskiego tłumacza-opiekuna, który będzie towarzyszyć w podróży;
– zorganizować przelot i zakwaterowanie w możliwie najniższych cenach, rezerwację hotelu, wizy, ubezpieczenia turystycznego;
– zorganizować część turystyczną wyjazdu, wynajem samochodu;

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Przelot

Zakwaterowanie

Wiza

Więcej:

Wyjazd biznesowy na Targi Kantońskie 2010

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.