Porady ekspertów Procedura importu

Kupno chińskich smartofnów

Artykuł który Państwu prezentujemy jest o największych chińskich markach smartfonów, ich specyfikacji oraz o tym w jak łatwy sposób, można takie uradzenia sprowadzać do Polski.

Obecnie na rynku Polskim osoby które chcą zakupić smartfona są zazwyczaj zmuszone do kupowania albo dobrych, użytecznych urządzeń znanych marek typu Samsung, LG, Apple w bardzo wysokich cenach, albo być zmuszonym do nieprzyjemnego kompromisu jakim jest niższa jakość telefonu, ale w sensownej cenie. Jeśli jednak chcemy posiadać nowoczesny smartfon z silnym procesorem, wysokiej jakości wyświetlaczem itp. który jednak wciąż zawiera się w segmencie telefonów budżetowych, warto zainteresować się największymi chińskimi markami smartfonów. Telefony te niczym nie ustępują największym markom na rynku, są równie funkcjonalne, szybkie z tymi samymi możliwościami. Ponadto niemal zawsze posiadają najpopularniejszy na obecnym rynku smartfonów system operacyjny Android dzięki czemu nie musimy się martwić o odpowiedni komfort ich użytkowania. Ponadto wszystkie są w języku angielskim, zaś duża część z nich ma również opcję zmienienia języka na polski. 4 przedstawione poniżej firmy czyli ZOPO, THL, Lenovo and Xiaomi są jednymi z największych chińskich marek o uznanej już renomie.

ZOPO 

 

Zopo jest jedną z czołowych chińskich marek, telefony z tej rodziny wyróżniają się imponującą szybkością i mocą procesora przy rozsądnej cenie. Każdy smartfon tej marki posiada także duży wyświetlacz, dzięki któremu czytanie i korzystanie z niego jest samą przyjemnością, a to wszystko w ultra cienkiej obudowie.

THL 

THL to kolejny chiński smartfon stawiający na wysoką jakość i funkcjonalność. Telefony tej marki charakteryzują się potężnym procesorem pozwalającym na szybkie użytkowanie telefonu, smartfony szczególnie przypadną do gustu osobom które cenią sobie wysoką jakość zdjęć, ponieważ posiadają świetny aparat zarówno przedni jak i tylni.

Lenovo 

Lenovo to jedna z najpopularniejszych marek chińskich smratfonów również w naszym kraju, słynąca z bardzo niskich cen przy zachowaniu świetnej specyfikacji technicznej swych telefonów. Idealna dla użytkowników szukających najnowocześniejszych rozwiązań w bardzo przystępnej cenie.

Xiaomi 

Produkty Xiaomi sa projektowane w taki sposób by użytkownicy doświadczali pełnej wygody i możliwości najnowocześniejszych smartfonów, telefony te są szybkie, cienkie i bardzo wygodne, posiadając przy okazji wszelkie funkcjonalności które możemy znaleźć np. w ostatnich modelach iPhone

Żeby kupić jeden z tych smratfoów, lub też znaleźć wiele innych wystarczy wejść na Flosmall.com. Na stronie znajdziecie niemal wszystkie chińskie marki smartfonów, wraz z pełnym opisem, zdjęciami oraz możliwościami technicznymi tych urządzeń. By kupić wystarczy kliknąć przycisk „Add to cart” przy wybranym telefonie i wypełnić wszelkie potrzebne dane. Produkty zostanie dostarczony do Polski za darmo, ponieważ w jego cenie zawarty jest transport. Transport jest dokonywany za pomocą DHL, w ciągu jednego tygodnia

Możecie również dowiedzieć się wielu przydatnych informacji o najnowszych chińskich smartofnach w recenzjach prowadzonych na blogu firmowym: smartphone blog

www.flosmall.com – Najlepsze chińskie smartfony!

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.