Targi branżowe

23 Targi Hi-Tech w Shenzen

Trwa 23 edycja Targów Hi-Tech w Shenzen. Udział w wydarzeniu biorą firmy z 39 krajów świata.

23 Targi Hi-Tech w Chinach (CHTF) rozpoczęły się w poniedziałek zarówno w trybie online, jak i offline w kolebce nowych technologii – Shenzhen Podczas targów prezentowany jest szereg zaawansowanych produktów i technologii. W wydarzeniu bierze udział łącznie 39 krajów.

Tegoroczne wydarzenie koncentruje się na krajowych ośrodkach naukowych, laboratoriach państwowych i chińskiej infrastrukturze naukowo-technologicznej. Przedsiębiorstwa prezentują zaawansowane technologie w takich dziedzinach jak produkcja wysokiej klasy, nowe materiały, nauki przyrodnicze i gospodarka morska.

Według Fana Jianpinga, szefa Instytutu Zaawansowanych Technologii w Shenzhen przy Chińskiej Akademii Nauk, CHTF jest oknem do obserwacji chińskich innowacji naukowych i technologicznych, a produkty prezentowane w pionierskich dziedzinach, takich jak biologia syntetyczna i nauki o mózgu, prawdopodobnie zmienią życie ludzi w przyszłości.

Wystawy offline potrwają do 29 grudnia, a wystawy online do 31 grudnia.

Źródło: https://english.news.cn/20211227/2f3730c42f804a379a463a0624de664b/c.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.