Indywidualne procesy mentoringowe

Jeśli czujesz, że potrzebujesz innej formy poszerzenia wiedzy lub konsultacji podejmowanych kroków w biznesie z Chinami niż artykuły, ebooki, kursy i szkolenia, to najprawdopodobniej mentoring będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Jeżeli chcesz osiągnąć określone kompetencje, rozwinąć swój potencjał, zgłębić wiedzę i zdobyć umiejętności w dziedzinie handlu z Chinami, wybierz mentoring.

Prowadzimy indywidualne mentoriale dla prywatnych osób oraz firm.

Zamiast szukać własnych ścieżek i uczyć się na własnych błędach, czy też zlecać obsługę własnego biznesu innej firmie, możesz podążać bezpieczną drogą, którą Twój Mentor już doszedł do sukcesu!

Proces współpracy zawsze rozpoczyna się od określenia indywidualnych potrzeb i celów Mentee (osoby prowadzonej w procesie) względem weryfikacji wiedzy i doświadczenia zawodowego potencjalnego Mentora.

Mentor pracuje w oparciu o praktyczne doświadczenie w obszarze współpracy z chińskimi partnerami, na podstawie którego poprowadzi indywidualny proces mentoringowy. Robi to z pasją, odpowiedzialnością za mentee, z dbałością o mocne relacje między obiema stronami procesu. Ważna podkreślenia w tym procesie jest specyficzna opieka osobista (cura personalis) polegająca na poszukiwaniu przez mentora możliwości wspierania mentee w realizacji jego celów także poza strukturą spotkań w ramach procesu.

O Mentorze:

Paulina Kiełbus-Jania – dziennikarz, politolog, ekspert w dziedzinie importu z Chin. Współtworzyła pierwszy i największy w Polsce serwis b2b dla importerów z Chin – BigChina.pl. 

Od 2009 roku Prezes Zarządu Spółki BigChina, której misją jest wsparcie biznesu na linii Polska-Chiny. Posiada szerokie doświadczenie w imporcie z Chin oraz kontaktach z chińskimi partnerami. Nadzoruje realizację zleceń importowych dla klientów BigChina, pełni także funkcję doradcy w relacjach handlowych kilkudziesięciu polskich firm prowadzących interesy z Państwem Środka. Od 10 lat dzieli się swoją wiedzą w ramach prowadzonych prelekcji, szkoleń i konferencji branżowych, a także publikacji i opinii udzielanych na łamach mediów. 

  Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

  Zamów darmową konsultację
  z ekspertem BigChina!

  Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
  Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

  W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.