Aktualności

Sekrety Importerów

Zapewne nie raz w życiu zadawałeś sobie pytanie, co zrobić, aby inwestując nieduże pieniądze osiągać kilkuset procentowe zyski. Niskie ceny towarów, marże do 500%, kuszą każdego. Jednak tylko nieliczni maja wystarczającą odwagę i wiedzę, aby sięgnąć po tak smakowity kąsek. Zastanawiasz się skąd biorą się na aukcji w Internecie lub w telewizji takie przedmioty jak

Ab gymnic, akcesoria do telefonów komórkowych, flash stickery, hologramy 3D, ab swing, deskorolki, skutery spalinowe, zabawki, sprzęt kuchenny, akcesoria komputerowe, aparaty cyfrowe i tysiące innych towarów znajdujących się na naszym rynku?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest prosta. Przede wszystkim z Chin. Te i wiele innych produktów importują ludzie, którzy wytrwale i powoli, krok po kroku budowali swoją wiedze. Wiedzę, której zdobycie wymaga odwagi, zainwestowania pieniędzy, wykonania setek telefonów, niezliczonych wizyt w urzędach i zapoznania się z wieloma publikacjami a także tego co najcenniejsze Twojego czasu.

Wszystkich tych czasochłonnych i kosztownych etapów możesz uniknąć zapoznając się z wiedzą zawartą w poradniku Sekrety Importerów. Wiedzą, której nie znajdziesz w żadnej innej książce. Sekrety Importerów to starannie ułożone i wyselekcjonowane wiadomości, które wprowadzają czytelnika w fascynujący świat importu, tak aby sam, sprawnie i bez problemów prowadził import towarów z Chin.

Książkę Sekrety Importerów możesz nabyć drogą wysyłkową, bezpośrednio od jej autora, Bartosza Piecucha: http://www.import.livenet.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.