Współpraca

Chcesz mieć pewność, że Twój przekaz trafi do odpowiedniej grupy docelowej? Zleć nam publikację reklamy Twojej firmy!

BigChina, obecna na rynku od 2006 roku, zdążyła zgromadzić szerokie grono odbiorców zainteresowanych importem z Chin, transportem, rynkiem walut, obsługą celną oraz prawną, obsługą podróży biznesowych, targami i konferencjami.

Użytkownicy naszego serwisu to świetnie sprofilowana grupa docelowa, klientów zainteresowanych importem z Chin, bądź zajmujących się już importem.
Dzięki współpracy z BigChina otrzymują Państwo możliwość 100% skuteczności w dotarciu do zaangażowanego i racjonalnie myślącego odbiorcy, który potraktuje przekaz promocyjny jako użyteczną dla siebie informacje.

BigChina.pl to najlepsze miejsce w polskim Internecie dla promocji usług na linii Polska-Chiny!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy w postaci banneru, sponsorowanego artykułu eksperckiego, czy mailingu do bazy klientów.

Jesteśmy również otwarci na inne rodzaje współpracy i promocji poza wymienionymi powyżej. Cenimy sobie długofalową współpracę partnerską, która umożliwia obustronną obsługę klientów i stałą obecność Partnera w naszym serwisie.

Powierzchnię reklamową serwisu BigChina.pl doceniły już m.in. takie marki jak: DHL, UPS, LOT, Air France, czy Bank ING.

By zamówić reklamę lub porozmawiać o możliwości współpracy partnerskiej, prosimy o kontakt telefoniczny: +48 12 394 65 04, lub mailowy na adres: marketing@bigchina.pl.

 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij, odpowiemy z prędkością chińskiego Magleva

  Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

  Zamów darmową konsultację
  z ekspertem BigChina!

  Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
  Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

  W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.