Raporty branżowo-produktowe

Twój pierwszy krok w biznesie z Chinami.

Ułatwiamy nawiązanie współpracy z właściwymi dostawcami, pomagamy w ocenie ryzyka importu oraz kalkulacji związanych z nim kosztów.

 • Wyszukujemy producentów
 • Sprawdzamy regulacje prawne
 • Przewidujemy koszty importu
 • Analizujemy wskazane branże

 

Specyfiką chińskiego rynku jest ogromna oferta, obejmująca często kilkaset fabryk, produkujących dla odbiorców na całym świecie. Wytypowanie chińskiej firmy, która może wykonać produkty zgodnie z naszymi wytycznymi, nie należy do łatwych zadań. 

Wybór kontrahenta ułatwić może raport z wyselekcjonowanych przez BigChina producentów, zawierający informacje o chińskich firmach produkujących pożądany towar. Taki raport to pierwszy krok w poszukiwaniu kontrahentów na rynku chińskim.
 

W celu zapoznania się z ofertami chińskich producentów z danej branży, porównania ich ofert oraz całkowitej wyceny importu, proponujemy pogłębiony raport producentów. Raport ten, oprócz informacji na temat wyselekcjonowanych producentów, zawiera także oferty cenowe dla poszukiwanego w Chinach asortymentu. 

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i ustalenia najkorzystniejszej formy raportu.

Skontaktuj się z nami

  Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

  Zamów darmową konsultację
  z ekspertem BigChina!

  Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
  Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

  W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.