Szkolenia i konsulting

Poznaj tajniki owocnej współpracy z dalekowschodnim kontrahentem.

Znajomość chińskich realiów może znacząco wpłynąć na powodzenie Twojego biznesu.

 • Dzielimy się doświadczeniem i praktyczną wiedzą
 • Podpowiadamy jak unikać błędów
 • Dostosowujemy tematy szkoleń do potrzeb Klientów
 • Pomagamy w negocjacjach

 

W oparciu o szerokie doświadczenie w kontaktach z chińskimi partnerami, poparte wieloletnią działalnością i dziesiątkami przeprowadzonych transakcji, udzielamy praktycznych wskazówek, jak zminimalizować ryzyko we współpracy z Państwem Środka.

Odmienność kulturowa między Polską a Chinami jest ogromna i nie pozostaje bez wpływu na biznes. Chiny to wyjątkowo trudny rynek. Niewątpliwą barierą dla polskiego biznesu jest kultura i system regulacji w tym kraju. Niewiedza czy ignorancja prowadzi do błędów, których konsekwencje, budują często mylne wyobrażanie na temat prowadzenia interesów z Chińczykami.

Przed rozpoczęciem importu z Chin, warto dowiedzieć się jak unikać błędów w relacjach z chińskimi kontrahentami, a także poznać tajniki owocnej współpracy z dalekowschodnim partnerem.

Prowadzimy szkolenia przekazujące praktyczną wiedzę, pozwalającą odnieść sukces w biznesie z Chinami. W ramach indywidualnych warsztatów, prelegenci BigChina omawiają kwestie związane z wyszukiwaniem partnerów w Chinach, badaniem ich wiarygodności, a także zdradzają sposoby minimalizacji ryzyka w handlu z Chinami.  

Dokładny zakres i temat szkolenia uzgadniamy jest i dostosowywany do potrzeb firmy zainteresowanej odbyciem kursu.

Pełnimy także rolę doradcy i konsultanta w handlu z Chinami. Udzielamy opinii i porad polskim przedsiębiorcom napotykającym trudności w relacjach z chińskimi partnerami. Pomagamy w negocjacjach i porozumieniu ze stroną chińską, a także rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych na każdym etapie biznesu.

Skontaktuj się z nami

  Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

  Zamów darmową konsultację
  z ekspertem BigChina!

  Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
  Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

  W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.