Co nas wyróżnia

Naszą misją jest uświadamiać Polaków, że import z Chin to ciekawy i dochodowy rodzaj biznesu, pod warunkiem jednak, że podchodzimy do niego z głową.

Wieloletnie doświadczenie – blisko 20 lat na rynku

Portal BigChina.pl wystartował 1. grudnia 2006 roku, zyskując przychylność największych mediów oraz dziesiątek tysięcy osób zainteresowanych importem z Chin. Wraz z szybkim rozwojem serwisu i dużym zainteresowaniem inwestorów, powstał klimat do zawiązania spółki. W ten sposób, 31. maja 2007 roku powstała BigChina Sp. z o.o.

Posiadamy Oficjalnego Partnera w Chinach

Biuro przedstawiciela BigChina w Chinach znajduje się w Ningbo w prowincji Zhejiang. Ningbo to jeden z największych portów świata. Nasi inspektorzy działają na całym terenie Chin.

Posiadanie agencji na miejscu w Chinach, nie tylko daje możliwość reprezentacji wobec kontrahentów chińskich, ale także prowadzenia działań na miejscu – w Chinach (odwiedzenia fabryk czy wykonywania kontroli towarów.). W naszej agencji pracują Chińczycy, dla których znajomość języka, chińska kultura i realia nie stanowią bariery komunikacyjnej. Dzięki temu z łatwością oceniamy wiarygodność potencjalnych partnerów handlowych dla naszych klientów.

Posiadamy także sprawdzonych i wieloletnich partnerów na każdym etapie importu (firmy spedycyjne, agencje celne, biura podróży, izby gospodarcze itp.).

Odpowiadamy na Państwa potrzeby

Obsługujemy zarówno klientów biznesowych, jak również dostarczamy narzędzia dla osób, które chcą prowadzić handel z Chinami we własnym zakresie. Nasze usługi kierujemy do klientów prowadzących działalność gospodarczą różnych branż w kraju i zagranicą. Prowadzimy szkolenia i konsultacje, a także publikujemy fachowe artykuły na temat handlu z Chinami, będące bazą wiedzy dla osób podejmujących import na własną rękę.

Oferujemy sprawdzone rozwiązania na każdym etapie importu

Świadczymy zarówno kompleksową obsługę całego procesu, jak i sprawdzone rozwiązania na każdym etapie importu: wyszukiwanie i weryfikacja firm chińskich, negocjacje z chińskim partnerem, audyt fabryki w Chinach, kontrola zamówień w toku i po produkcji, aranżacja transportu i odprawy celnej, organizacja wyjazdów biznesowych, szkolenia i konsulting.

Nasze usługi cieszą się dużą popularnością i są przyjmowane przez Klientów z zadowoleniem. Przeprowadzamy z sukcesem dziesiątki transakcji dla Klientów z różnych branż. Dzięki naszym działaniom, uchroniliśmy wielu przedsiębiorców przed współpracą z nieuczciwymi kontrahentami.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij, odpowiemy z prędkością chińskiego Magleva

  Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

  Zamów darmową konsultację
  z ekspertem BigChina!

  Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
  Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

  W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.