Aktualności

Chińscy oficerowie z wizytą w polskich Siłach Powietrznych

45-osobowa delegacja Sił Powietrznych Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej rozpocznie w sobotę wizytę w polskich Siłach Powietrznych – poinformował rzecznik dowództwa tego rodzaju sił zbrojnych ppłk Artur Goławski.

Chińscy oficerowie będą przebywać w Polsce do środy. W skład delegacji wchodzi dwóch generałów dywizji oraz 43 słuchaczy studiów generalskich w chińskiej akademii wojskowej – pułkowników i starszych pułkowników (stopień odpowiadający generałowi brygady w polskim wojsku). Grupie przewodniczy zastępca szefa Sztabu Sił Powietrznych ChRL.

Polska to pierwszy cel wizyty studyjnej oficerów z Państwa Środka w siłach powietrznych wybranych państw Europy. Zwiedzą Warszawę, Kraków i Poznań. Goście spotkają się z dowódcą Sił Powietrznych gen. broni pilotem Lechem Majewskim i wysłuchają prezentacji na temat kierunków rozwoju tego rodzaju sił zbrojnych, wprowadzania do służby nowych samolotów i śmigłowców, systemu szkolenia lotniczego, modernizacji wojsk obrony przeciwlotniczej i radiotechnicznych.

Więcej:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/chinscy-oficerowie-z-wizyta-w-silach-powietrznych,1,5551763,wiadomosc.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.