Aktualności

Obsługa importu z Chin jeszcze sprawniejsza

BigChina.pl podpisała kolejną umowę w ostatnich dniach. Tym razem z firmą Mimic Co. Ltd., która jest przedstawicielem portalu w Chinach. Mimic będzie świadczył dla klientów spółki BigChina usługi pośrednictwa w imporcie z Chin.

– To nasza druga umowa z Mimic, ponieważ jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Spółka BigChina zanotowała w ostatnich miesiącach bardzo duży napływ klientów chcących za naszym pośrednictwem importować z Chin i nasze moce przerobowe przestały wystarczać. Zajmowaliśmy się kilkunastoma klientami, a teraz można ich liczyć w dziesiątkach. Stąd pomysł, by klientów przejął Mimic, który ma biuro w Warszawie i większe możliwości – powiedział prezes BigChina Sp. z o.o., Michał Łebkowski.

Biuro Mimic w Warszawie jest wygodniejsze dla klientów również ze względów geograficznych. Będą w nim obsługiwane wszystkie zapytania importowe. W Krakowie pozostanie siedziba główna spółki BigChina wraz z zarządem, działem marketingu i działem informatycznym.

– BigChina.pl to świetne przedsięwzięcie i aktywnie w nim uczestniczymy. Z największą przyjemnością będziemy też obsługiwać dotychczasowych i przyszłych klientów portalu w zakresie pośrednictwa importowego, czy kontroli towarów w Chinach. Logistycznie jesteśmy na to przygotowani, gdyż zatrudniamy wielu specjalistów w biurach w Szanghaju i Warszawie – powiedział Maciej Lojek, prezes Mimic Co. Ltd.

Od dziś każde zapytanie na temat importu, przesłane na adres import@bigchina.pl będzie obsługiwane przez Mimic Co. Ltd.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.