Aktualności

Wybory chińskiego produktu roku 2007

Serwis dla importerów z Chin, www.BigChina.pl po raz drugi organizuje wybory chińskiego produktu roku. Tym razem wśród nominowanych produktów znalazły się m.in. elektroniczne cygaro, muzyczne krzesło i wykrywacz kamer w długopisie.

W roku 2006 najbardziej bezużytecznym produktem została nakładka na zęby Pimp-yo, zrobiona z kawałka metalu i kamyczków udających brylanciki. W tym roku zrezygnowano z wyboru do kategorii "najbardziej absurdalny produkt" – w zeszłym, wygrała żelazko-suszarka, która mogła powodować poparzenia, gdy czynność prasowania wykonywało się przed suszeniem włosów. W kategorii dla Panów triumfy święcił piękny i szybki gokart, a Panie cieszyły swoje oczy gustowną elektroniczną ramką, w którą mogły wgrywać zdjęcie ukochanego.

W tym roku serwis BigChina.pl nominował następujące produkty:

Najbardziej bezużyteczny produkt roku:
1. Zegarek dla patrzących inaczej – by odczytać godzinę z tego zegarka, trzeba zdrowo pogłówkować, a… czas to pieniądz.

2. Obramowanie tablicy rejestracyjnej z wyświetlaczem LED – obawiamy się, że wyświetlacz służyłby miłośnikom tuningu do wyrażania niepochlebnych opinii o kierowcach znajdujących się akurat za ich samochodem. Na polskich drogach nerwy i tak często puszczają kierowcom, dlatego wyświetlaczom LED na tablicach rejestracyjnych mówimy "nie".

Najbardziej przydatny produkt roku:
1. Świecąca obroża – to ciekawy wynalazek. Tak prosty, a tak praktyczny, zwłaszcza w naszej strefie czasowej, gdzie w zimie już po 15ej jest ciemno.

2. Wykrywacz kamer bezprzewodowych – rok 2007 przez wielu Polaków będzie zapamiętany jako rok podsłuchów i podglądania. Polityka wpłynęła i na nasz wybór. Jesteśmy przeciwni inwigilacji, dlatego uznaliśmy, że wykrywacz kamer bezprzewodowych to strzał w dziesiątkę.

Dla niej:
1. Czujnik parkowania z monitorem – przypuszczamy, że urządzenie to w znaczący sposób ułatwi kobietom kierowanie pojazdami i nikt już nigdy nie powie, że kobiety jeżdżą gorzej.

2. Muzyczne krzesło masujące – gdy ukochany mężczyzna testuje właśnie gokart, który wygrał nasz konkurs w zeszłym roku, któż lepiej odpręży zmęczoną kobietę niż cudowne muzyczne krzesło. Pomasuje gdzie trzeba, zaśpiewa ulubioną piosenkę… mężczyzna już niepotrzebny?

Dla niego:
1. Elektroniczne cygaro – nie popieramy palenia, ale z tego powodu palaczy nie ubędzie. Jeśli już się truć, to cygarem. Jeśli cygarem, to elektronicznym.

2. Elektroniczny zarządca – to urzędzenie sprawi, że pan domu, faktycznie nim będzie. Dzięki inteligentnemu King R5 można za pomocą pilota sprawdzać kogo wpuszczamy do domu, odczytywać liczniki wody, gazu i prądu, sterować światłem, a nawet żaluzjami.

Na produkty będzie można głosować do 6. grudnia, na stronie: https://bigchina.pl/produkt_roku

Wyniki zostaną ogłoszone w drugim tygodniu grudnia.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.