Aktualności

Spotkanie prezydenta Polski z nowym ambasadorem Chin

Prezydent Lech Kaczyński podczas poniedziałkowego spotkania z nowym chińskim ambasadorem w Polsce, Sun Rongmin, zapewnił o chęci rozwoju dobrych relacji z Chinami.

Według naszego prezydenta, rozwój polsko-chińskich stosunków jest bardzo dobry. Chiny i Polska będą kontynuować zacieśnianie współpracy między sobą w takich obszarach jak polityka i ekonomia.

Strona polska jest przekonana , o rozwoju dobrych stosunków pomiędzy państwami we wspomnianych obszarach. Polska z zadowoleniem będzie promować polsko-chińską oraz europejsko-chińską współpracę, na najwyższych szczeblach. Kaczyński pochwalił również Chińczyków za przygotowania do Olimpiady w 2008, życząc dalszych sukcesów.

Ambasador Chin, Sun Rongmin, wspomniał o chęci zaangażowania w rozwój partnerskich relacji pomiędzy krajami, oraz o swojej gotowości do pracy w tym obszarze.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.