Aktualności

Nowi partnerzy BigChina – więcej ciekawych informacji z Chin

Z przyjemnością informujemy, że www.BigChina.pl podpisała umowy z dwoma ważnymi partnerami: Agencją Prasową Xinhua oraz czasopismem Rynki Zagraniczne. Dzięki tej współpracy w serwisie BigChina.pl jeszcze częściej będą pojawiać się informacje dotyczące biznesu z Chinami.

Do tej pory newsy w www.BigChina.pl pojawiały się zbyt rzadko. Wiedzą o tym nasi użytkownicy, wiemy o tym i my. Od dziś newsy będą aktualizowane codziennie a porady importowe kilka razy w tygodniu, dzięki czemu będziecie mogli w www.BigChina.pl codziennie znaleźć interesujące Was treści.

Xinhua to największa chińska i jedna z największych na świecie agencja prasowa, która dostarcza najważniejsze informacje z Chin. Rynki Zagraniczne to uznane w Polsce czasopismo Krajowej Izby Gospodarczej, w którym można znaleźć ciekawe artykuły dotyczące handlu międzynarodowego.

Zapraszamy do częstego odwiedzania www.BigChina.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.