Aktualności

Powstało pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

BigChina.pl, pierwszy w Polsce serwis dla importerów z Chin oraz światowy operator logistyczny DHL Global Forwarding stworzyły forum dla importerów z Chin. Kierunek ten cieszy się w naszym kraju dużym zainteresowaniem, ale wiedza Polaków o imporcie jest wciąż zbyt mała, by każdy zainteresowany faktycznie został importerem. Forum jest dostępne pod adresem www.forum.bigchina.pl

– Rynek chiński jest dla DHL Global Forwarding głównym kierunkiem importowym. Co roku odnotowujemy kilkudziesięcioprocentowe wzrosty w ilości przewozów międzynarodowych z Chin. Poprzez aktywny udział na forum portalu BigChina.pl pragniemy przybliżyć naszym potencjalnym klientom specyfikę transportu morskiego i lotniczego w obrocie towarowym z Chinami. Wierzymy, że z naszą pomocą, transport międzynarodowy będzie dla użytkowników portalu zrozumiałym zagadnieniem a DHL Global Forwarding stanie się biznesowym partnerem polskich firm – oświadcza Emilia Górska, kierownik ds. rozwoju biznesu z Chinami w DHL Global Forwarding.

DHL Global Forwarding, który ma największy udział w światowym rynku transportu towarów dostrzegł wielką rolę handlu z Chinami i zamierza umocnić swoją pozycję. Forum stworzone z BigChina.pl przybliży Polakom tematykę handlu z Chinami. Polacy interesują się możliwością zakupu bezpośrednio u producenta, jednak wciąż do importu podchodzą bojaźliwie. Serwis www.BigChina.pl ma aspiracje zmniejszyć te obawy.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.