Aktualności

Era 5G coraz bliżej…

Władze lokalne poinformowały we wtorek, że nowy obszar Binhai w gminie Tianjin w północnych Chinach osiągnie pełne pokrycie zasięgiem sieci 5G do 2020 r..

Obszar ten powinien mieć wysokiej jakości zasięg sieci 5G z 4500 stacjami bazowymi do 2022 r.

Sino-Singapurskie Tianjin Eco-City, znajdujące się na tym obszarze, szybko rozwija się w zakresie stosowania i promocji technologii 5G i oczekuje się, że zostanie w pełni objęte siecią 5G do końca tego roku.

Eko-miasto podpisało w lipcu umowę o współpracy z chińskim gigantem telekomunikacyjnym China Mobile, aby wspólnie zbudować platformę danych 5G.

Obie strony usprawnią stosowanie technologii 5G w większej liczbie obszarów, takich jak autonomiczna jazda, drony, usługi transportu publicznego, usługi GPS oraz usługi energetyczne i medyczne.

Chiny przyspieszyły wysiłki na rzecz rozwoju technologii i sieci 5G. Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych przyznało w czerwcu komercyjne licencje 5G trzem najlepszym operatorom telekomunikacyjnym w kraju – China Telecom, China Mobile i China Unicom.

Źródło: http://www.xinhuanet.com/english/2019-09/17/c_138398425.htm

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.