Aktualności

Święto rolnictwa w Chinach

Początek tego tygodnia minął pod znakiem rolnictwa ponieważ w poniedziałek obchodzona była druga edycja festiwalu rolnictwa w Chinach.

Władze państwa przekazały pozdrowienia za pośrednictwem nowego kanału Chińskiej Telewizji Centralnej poświęconego rolnictwu i sprawom wiejskim.

Prezydent powiedział, że osiągnięcia Chin w rolnictwie i na obszarach wiejskich oraz awans rolników są wynikiem wspólnych wysiłków wszystkich członków społeczeństwa, a także ciężkiej osób pracujących w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Nowy kanał CCTV poświęcony rolnictwu i sprawom wiejskim, który został uruchomiony w poniedziałek, będzie nadawał 18 godzin dziennie i koncentruje się na priorytetowych tematach, takich jak rewitalizacja obszarów wiejskich i łagodzenie ubóstwa.

W ubiegłym roku Chiny wyznaczyły jesienną równonoc kalendarza księżycowego, który zwykle przypada między 22 a 24 września, jako Festiwal Żniw Rolników.

Źródło: http://global.chinadaily.com.cn/a/201909/24/WS5d897703a310cf3e3556d18e.html

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.