Aktualności

Huawei w Malezji

Wejście chińskiego giganta technologicznego Huawei do Malezji pomoże przyspieszyć przyjęcie przez Malezję technologii 5G.

Przemawiając podczas ceremonii podpisania, Arshad Raja Tun Uda, prezes Maxis, wiodącej w Malezji firmy zajmującej się mobilną komunikacją i usługami cyfrowymi, powiedział, że umowa jest ważnym krokiem naprzód w tym kraju.

„Na całym świecie coraz szybciej wdrażane są technologie cyfrowe. To całkowicie zmieniło nasz sposób życia i pracy. Jesteśmy świadkami kolejnej rewolucji przemysłowej. Firmy wykorzystują inteligentne rozwiązania, aby być bardziej wydajnymi, umożliwić dostosowywanie i poprawić wrażenia użytkownika, jak nigdy dotąd przed.

Umowa przewiduje, że Huawei dostarczy sprzęt i usługi 5G przez okres trzech lat, co pozwoli Maxis zmodernizować istniejące sieci, aby były kompatybilne z 5G przed wprowadzeniem technologii do użytku publicznego.

Źródło: http://www.xinhuanet.com/english/2019-10/03/c_138446481.htm

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.