Aktualności

Rozkwit sprzedaży komputerów

Według chińskiej International Data Corporation (IDC), rynek sprzedaży komputerów stacjonarnych dla konsumentów w Chinach wyprzedził oczekiwania w porównaniu z laptopami wykazującymi znaczny wzrost w 2019 r.

IDC przypisało sukces sprzedaży silnemu popytowi zbudowanemu między innymi dzięki promocjom podczas Singles Day- największego festiwalu zakupów online w Chinach.

Chińska firma technologiczna Lenovo umocniła swoją wiodącą pozycję na globalnym rynku komputerów PC z większym udziałem 24,3%.

Prezes i dyrektor generalny Lenovo Yang Yuanqing powiedział, że rok 2019 zapoczątkował nową strategię rozwoju firmy, która koncentruje się na rozwoju inteligentnego Internetu przedmiotów, inteligentnej infrastruktury i inteligentnych aplikacji przemysłowych.

Firma, która obchodzi w tym eoku 35-lecie wprowadziła w 2019 szereg inteligentnych urządzeń, w tym komputery 5G i składane smartfony.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.