Aktualności

Chiny zacieśniają współpracę z Pakistanem

Chińskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wyraziło uznanie dla postawy Rządu Pakistanu, który wykaził pełną solidarność i poparcie dla bitwy Chin z epidemią koronawirusa.

Rezolucja podjęta w poniedziałek zawiera zobowiązanie się do pełnej współpracy z Chinami „w tym trudnym momencie nagłego wypadku medycznego i zdrowotnego”.

„Z dużym uznaniem odnotowujemy rezolucję podjętą przez stronę pakistańską”, która stanowiła kolejny dowód niezachwianej przyjaźni między tymi dwoma krajami jako żelaznych przyjaciół i strategicznych partnerów współpracujących na każdą pogodę z tradycją wzajemnej pomocy, powiedział w imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych rzecznik prasowy Geng Shuang.

„Po raz kolejny pokazuje to, że jako wspólnota wspólnej przyszłości zawsze możemy polegać na sobie w trudnych czasach” – powiedział Geng.

Potwierdzono również informację, że Chiny są gotowe zacieśnić współpracę z Pakistanem i innymi członkami społeczności międzynarodowej w celu zwalczania epidemii i przyczynienia się do globalnego zdrowia publicznego.
 

Źródło: http://www.xinhuanet.com/english/2020-02/11/c_138774574.htm

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.