Aktualności

Ford decyduje się na produkcję w Chinach

Nowe pojazdy Ford Corsair zjechały z linii produkcyjnej w niedzielę w fabryce w gminie Chongqing w południowo-zachodniej części Chin, stanowiąc znaczący krok amerykańskiego producenta samochodów w promowaniu marki Lincoln na rynku chińskim.

Według Changan Ford Automobile Co. Ltd., spółki joint venture chińskiej firmy Changan Automobile i Forda, po raz pierwszy luksusowa marka Ford produkuje swoje pojazdy w regionie poza Ameryką Północną.

Nowy model kosztuje od 246 800 juanów do 345,800 juanów (około 34 800 do 48 770 dolarów amerykańskich) według pięciu różnych opcji konfiguracji samochodu – powiedział Anning Chen, prezes i dyrektor generalny Ford China.

Chongqing jest jedną z największych baz produkcji samochodów w Chinach, z fabrykami ponad 10 producentów samochodów, w tym Changan Auto, Changan Ford, SGMW i Beijing Hyundai, a także ponad 1000 producentów części i akcesoriów samochodowych.

Źródło: http://www.xinhuanet.com/english/2020-03/30/c_138931261.htm

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.