Aktualności

Szanghaj wesprze zagranicznych inwestorów

Władze Szanghaju zobowiązały się do wsparcia działalności zagranicznych przedsiębiorców. Ma to ożywić gospodarkę po kilkumiesięcznym lockdownie.

Podczas Rady Doradczej Międzynarodowych Liderów Biznesu (IBLAC) władze Szanghaju przedstawiły plan wsparcia dla rozwoju zagranicznych przedsiębiorstw działających w obrębie stolicy prowincji Zhejiang. Podczas wydarzenia władze Szanghaju spotkały się z 24 członkami Rady Doradczej pochodzącymi z 15 miast w Azji, Europie i Ameryce Północnej. 

Zdaniem władz Szanghaju epidemia Covid-19 jest już zdecydowanie pod kontrolą, a wsparcie zagranicznych przedsiębiorców pomoże ożywić gospodarkę zarówno Państwa Środka, jak i państw uczestniczących w wymianie gospodarczej. 

Szanghaj planuje stworzenie prawnych i ekonomicznych warunków, które będą sprzyjać inwestorom zagranicznym, a także gorąco zachęca ich do udziału w nadchodzącej sesji targów Kantońskich (China International Import Expo), które w tym roku wyjątkowo odbędą się w strefie on-line.

Źródło: http://www.xinhuanet.com/english/2020-06/22/c_139158373.htm

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.