Aktualności

JingArt Expo w Pekinie

Odbyła się trzecia edycja JingArt Expo w Pekinie. Na wystawie pojawiły się prace z ponad 40 galerii na świecie.

JingArt Expo to jedna z największych światowych wystaw sztuki, której trzecia edycja właśnie odbyła się w Pekinie. Podczas trzydniowego wydarzenia, w dniach 10-13 czerwca, odwiedzający mogli podziwiać dzieła sztuki zgromadzone aż z 43 galerii w 11 krajach na świecie.

Tegoroczna wystawia prezentowała działa sztuki z różnych kategorii: obrazy, rzeźby, instalacje artystyczne, design, meble i biżuterię.

Dodatkowo zorganizowano internetowe wydanie wystawy. Oprócz dzieł dostępnych offline pojawiły się prace kolejnych 13 światowych galerii, których zbiory można było obejrzeć za pośrednictwem transmisji internetowych.

Dzieła sztuki prezentowane na wystawie to między innymi dzieła włoskiego artysty Giorgio Morandiego, japońskiego artysty Tatsuo Miyajimy i brytyjskiego rzeźbiarza Anisha Kapoora. Artefakty prezentowane były przez międzynarodowe galerie, takie jak David Zwirner, Lisson Gallery i Galleria Continua.

Źródło: http://global.chinadaily.com.cn/a/202106/16/WS60c9c01fa31024ad0bac9844.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.