Aktualności

Forum technologiczne Zhongguancun 2021

Tegoroczne forum technologiczne Zhongguancun 2021 obejmie aż 25 cykli tematycznych. Tematem tej edycji jest „Inteligencja, zdrowie, neutralność węglowa”.

To już kolejna edycja forum Zhongguancun 2021. Tegoroczna odsłona o tematyce „Inteligencja, zdrowie, neutralność węglowa” rozpoczęła się w piątek wieczorem w dzielnicy Haidian w Pekinie i potrwa do wtorku. Tegoroczne forum podkreśla zastosowanie nowych technologii, produktów i materiałów w procesach produkcyjnych i technologicznych.

Na forum zostanie zaprezentowanych prawie 30 nowoczesnych produktów technologicznych — inteligentne usługi, naukowe i technologiczne metody zapobiegania epidemiom, a także interaktywne doświadczenia. Organizatorzy Zhongguancun 2021 podkreślają, że zastosowali najbardziej zaawansowaną technologię, aby przekształcić forum w miejsce z panoramą w chmurze o mieszanej rzeczywistości. Umożliwi to odbiorcom wyjątkowe wrażenia zmysłowe.

Podczas tej edycji odbędzie się dwadzieścia pięć równoległych forów, na których najlepsi eksperci z różnych dziedzin nauki będą wyjaśniać najnowsze technologie. Zaproszonych zostało około 110 osób – liderów i ekspertów z całego świata.

Tegoroczne forum będzie miało w tym roku kilka zagranicznych oddziałów – w Kanadzie, Australii, Austrii i Japonii.

Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/a/202109/24/WS614d6f1fa310cdd39bc6b528.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.