Aktualności

Chińskie autobusy na gaz dla Meksyku

Chiński producent dostarczył do Meksyku 800 autobusów pasażerskich zasilanych gazem ziemnym. Autobusy posiadają Wi-Fi i inteligentne systemy.

Jeden z większych chińskich producentów autobusów, Anhui Ankai Automobile Co Ltd., wyprodukował dla Meksyku 800 autobusów pasażerskich zasilanych gazem ziemnym. Jak dotąd jest to największe zamówienie eksportowe Chin na autobusy pasażerskie do Meksyku.

Ekologiczne autobusy, dodatkowo wyposażone w zasięg Wi-Fi i inteligentne systemy sterowania, zostaną oddane do użytku w Monterrey – trzecim co do wielkości mieście w Meksyku. Pojazdy są dostosowane do wymagań lokalnego rynku w Monterrey, miedzy innymi do warunków klimatycznych i ruchu drogowego.

Rosnący globalny trend niskoemisyjnego rozwoju sprawił, że autobusy zasilane czystą energią są coraz bardziej popularne w Meksyku. Ankai eksportuje ekologiczne pojazdy do Meksyku od 2017 roku.

Firma z siedzibą w prowincji Anhui, we wschodnich Chinach, jest spółką zależną chińskiego producenta samochodów Anhui Jianghuai Automobile Group Corp Ltd (JAC Motors). Przedsiębiorstwo do tej pory eksportowało swoje produkty do prawie 100 krajów i regionów na świecie.

Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/a/202203/09/WS6228522aa310cdd39bc8b7d9.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.