Aktualności

Unilever otworzył fabrykę lodów w Chinach

Brytyjski producent Unilever otworzył we wschodnich Chinach fabrykę lodów. Fabryka powstała w wyniku modernizacji poprzedniego zakładu.

Unilever to brytyjski gigant zajmujący się produkcją i dystrybucją artykułów żywnościowych oraz środków czystości i higieny osobistej. Powstała w 1929 roku firma obecnie posiada ponad 360 zakładów pracy na sześciu kontynentach i zatrudnia ćwierć miliona pracowników na całym świecie.  

Unilever otworzył właśnie fabrykę lodów w Chinach, a dokładnie w mieście Taicang we wschodniej prowincji Jiangsu. W ubiegłym roku stara fabryka lodów została zmodernizowana i zaadaptowana przez Unilever.

To pierwsza inteligentna fabryka w branży lodziarskiej, która wykorzystuje inteligentną technologię wytwarzania produktów do lodów. Może ona pomóc w zmniejszeniu emisji dwutlenku węgla oraz zużycia energii i wody odpowiednio o 83 i 14%.

Zhang Jiukui, prezes Chińskiego Stowarzyszenia Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego, powiedział, że unowocześniona baza produkcyjna Unilever jest przykładem ulepszenia obecnych modeli produkcji lodów i unowocześnienia całej branży.

Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/a/202204/02/WS62480d3ca310fd2b29e54e7d.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.