Aktualności

BeiDou zwiększa wsparcie dla chińskich smartfonów

Opracowany w Chinach system nawigacji satelitarnej BeiDou od kilku lat wspiera branżę telefonii komórkowej w kraju, jednocześnie zwiększając wydajność telefonów. Obecnie BeiDou chce rozszerzyć wsparcie techniczne dla chińskich telefonów.

Telefony komórkowe, wyposażone w funkcję komunikacji krótkiej wiadomości BDS-3, będą wkrótce dostępne na rynku konsumenckim. Pomoże to rozszerzyć funkcje smartfonów oraz skutecznie zapewnić bezpieczeństwo danych przechowywanych w telefonie. Jednocześnie BDS dokonało kompleksowego przełomu w masowej konsumpcji, czego wyrazem jest szerokie zastosowanie w smartfonach i inteligentnych urządzeniach do noszenia.

Zdanie Chińskiego Biura Nawigacji Satelitarnej BDS jest zdolny do głębokiej integracji z wieloma branżami takimi jak telekomunikacja, transport, zapobieganie katastrofom, rolnictwo, leśnictwo, hodowla zwierząt czy energetyka.

W 2021 roku liczba smartfonów wyprodukowanych w Chinach z obsługą aplikacji BDS osiągnęła 324 miliony sztuk, co stanowi aż 94,5% ogólnej sprzedaży telefonów w kraju.

Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/a/202204/20/WS625fcf43a310fd2b29e5825d.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.