Aktualności

Coroczny szczyt naukowy w Changsha

Pod koniec czerwca odbędzie się coroczny szczyt naukowy w prowincji Hunan. Tegoroczne forum skupi się wokół zielonej energii i innowacji.

Chińskie Stowarzyszenie Nauki i Technologii będzie tegorocznym gospodarzem 24-tej edycji corocznego szczytu naukowego w Changsha w prowincji Hunan. Forum potrwa odbędzie się w dniach 26-27 czerwca. Tegoroczna impreza skupi się na innowacjach, zielonym rozwoju, rozwoju talentów i budowaniu nowych silników wzrostu w środkowych Chinach.

Liu Yadong, dyrektor Service Center for Societies of CAST, powiedział podczas briefingu prasowego, że w spotkaniu weźmie udział około 100 akademików z Chińskiej Akademii Nauk, Chińskiej Akademii Inżynierii oraz inni czołowi eksperci z rynku azjatyckiego.

Tegoroczny szczyt obejmie 35 wydarzeń skupiających się wokół pięciu głównych tematów: samodzielność w nauce i technologii, rola innowacji i technologii we wzroście centralnych Chin, zielony rozwój, otwarta współpraca i rozwój talentów oraz służenie ludziom poprzez naukę, technologię i innowację.

Jednym z najważniejszych punktów tegorocznego spotkania jest plan CAST (Service Center for Societies) na skonsultowanie się z ekspertami w sprawie najlepszych sposobów pomocy w przekształceniu prowincji Hunan w region konkurencyjny dla nauki i technologii.

Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/a/202206/17/WS62ac2c8aa310fd2b29e63572.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.