Aktualności

AliExpress i PingPong łączą siły

Użytkownicy AliExpress mogą już korzystać z PingPonga – międzynarodowego operatora płatności. Firmy nawiązały współpracę aby poszerzyć zakres swoich usług.

Chińska platforma sprzedażowa AliExpress zdobyła rzesze fanów na całym świecie. Można tam kupić zarówno drobne przedmioty codziennego użytku, elektronikę, ubrania, a nawet pojazdy i gotowe domy. W ciągu kilku lat obecności na rynku Aliexpress zyskał zwolenników również w Polsce. AliExpress, należący do Alibaba Group, przeznaczony jest dla konsumentów indywidualnych i jest jedną z największych na świecie platform handlu elektronicznego.

 

 

Nawiązanie współpracy między Aliexpress i PingPongiem może jeszcze bardziej zrewolucjonizować globalny rynek e-commerce. PingPong to operator płatności, który umożliwi sprzedawcom pobierać płatności na AliExpress. Operator wesprze chińskiego giganta e-commerce zarówno w kwestii transakcji jak i działań windykacyjnych. Ponadto sprzedawcy zyskają możliwość wypłaty środków w różnych walutach.

Lu Shuhai, współzałożyciel PingPonga, podkreśla, że firma powstała z myślą o branży e-commerce. PingPong ma ułatwić sprzedawcom sprzedaż na rynku międzynarodowym i zapewnić bezpieczeństwo transakcji.

Źródło: https://silkroadpoland.pl/2023/07/aliexpress-rozpoczyna-wspolprace-z-pinpongiem/

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.