Aktualności

Międzynarodowe Targi Morskie w Hainan

Już w tym tygodniu odbędą się Międzynarodowe Targi Morskie w Hainan. Głównymi tematami na forach będą akwakultura i ochrona zasobów morskich.

W Haikou, stolicy wyspiarskiej chińskiej prowincji Hainan, już w czwartek rozpoczną się Międzynarodowe Targi Morskie. Wydarzenia potrwają do niedzieli. Międzynarodowa Wystawa Przemysłu Morskiego w Chinach odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowo-Wystawienniczym.

W hali ekspozycyjnej, liczącej przeszło 25 000 metrów kwadratowych, pojawi się aż 95 wystawców. Będą do przedstawiciele głównie z prowincji Shandong, Jiangsu i Guangdong.

Na forach tematycznych poruszane będą nie tylko kwestie związane z transportem morskim, rybołówstwem, czy żeglugą turystyczną. Chen Hongliang z Chińskiej Rady ds. Promocji Handlu Międzynarodowego podkreśla, że wystawy i dyskusje będą dotyczyć przede wszystkim ochrony mórz i oceanów. Wśród ekspozycji pojawią się wyhodowane w środowisku sztucznym koralowce oraz inne ozdobne organizmy morskie. Ma to zwrócić uwagę na ochronę akwakultury oraz zasobów mórz i oceanów.

Targi podzielone będą na osiem obszarów wystawienniczych. Będą to między innymi: przetwórstwo produktów wodnych, pastwiska morskie, czy sprzęt do akwakultury głębinowej. Odbędą się również fora dyskusyjne dotyczące ekologicznej odbudowy namorzyn, rozwoju gospodarki morskiej, a także morskich praw własności intelektualnej.

Źródło: https://english.news.cn/20221122/b805d99b786f468da7bf714991b1a478/c.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.