Wydarzenia bieżące

Kongres Polska-Chiny 2008

W dniach 29-30 maja 2008 w Warszawie odbędzie się Kongres Polska-Chiny 2008, połączony z warsztatami prowadzonymi pod hasłem “Realizacja Kontraktów Handlowych w Chinach”, których termin przewidziano na 28 maja 2008.

KONGRES:

Kongres Polska-Chiny 2008 będzie jedną z nielicznych w Polsce możliwości zaznajomienia się z z chińskim środowiskiem biznesowym, zarówno od strony uwarunkowań prawnych jak i relacji międzykulturowych. W programie konkresu znajdą się m.in.: kwestie prowadzenia działalności gospodarczej w Chinach, nawiązywania i rozwijania kontaktów handlowych z krajem środka oraz chińskiego biznesowego savoir-vivre’u. Ponadto uczestnicy kongresu dowiedzą się czym jest i na czym polega legendarne hasło Guanxi, jak utrzymać odpowiednie kontakty biznesowe, jak sprzedawać swoje towary na rynku chińskim.

Na kongresie poruszone zostaną kwestie kluczowe dla importerów z Chin. Przede wszystkim dowiedza się oni jak poszukiwać partnerów biznesowych w Chinach, jak zabezpieczyc ryzyko importowe istniejące w relacjach z przedstawicielami Kraju Środka, a także jak skutecznie chronić własną markę i znak towarowy przed zalewem podróbek.

Dwudniowy kongres poprowadzi Radosław Pyffel z Azjatyckiego Centrum Biznesu, wspierany przez licznych prelegentów zajmujących się na co dzień realizacją biznesu na linii Polska-Chiny.

WARSZTAT:

Warsztat “Realizacja kontraktów handlowych w Chinach” prowadzony przez Jacka Grzędzielskiego reprezentujacego Salewa Poland poruszy kwestie weryfikacji wiarygodności partnera biznesowego w Chinach, składania właściwych zamówień na towar, a także organizowania pobytu w chinach. Uczestnicy warsztatu nauczą się także w jaki sposób kontrolować produkcję zamówionego w Chinach towaru oraz właściwie prowadzić rozmowy biznesowe z Chińczykami.

Kongres wraz z warsztatem skierowany jest do:

Dyrektorów Zarządzających

Dyrektorów Strategicznych

Dyrektorów/Kierowników/Specjalistów:

ds. inwestycji i handlu

ds. kontaktów i współpracy z Zagranicą

ds. finansów

ds. rozwoju inwestycji

ds zakupów

 

Organizatorem Kongresu Polska-Chiny 2008, nad którym BigChina.pl objeła patronat medialny, jest grupa Informedia Polska.

Szczegółowe informacje na temat programu oraz kosztów uczestnictwa w spotkaniu znajdują się na stronie:
http://www.informedia-poland.com/client/index.aspx?id=conference⊂=program&ConfID=633

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.