Aktualności

6 edycja CIIE pod znakiem hi-tech

Listopadowa edycja CIIE zaskoczy odwiedzających najnowszymi zdobyczami branży hi-tech. Wystawcy prezentować będą rozwiązania z pogranicza zielonej energii i AI.

Już w listopadzie odbędzie się szósta edycja targów China International Import Expo (CIIE). To jedna z najważniejszych chińskich wystaw o imporcie na poziomie krajowym. Za jej organizację odpowiadają między innymi chińskie Ministerstwo Handlu oraz władze Szanghaju. Szanghajskie targi są okazją dla zagranicznych eksporterów dla znalezienia w Chinach partnera biznesowego. Dzięki temu firmy z zagranicy mogą wprowadzić swój produkt na rynek chiński.

Tegoroczna edycja skoncentruje się na chińskim planowaniu przemysłowym. Odbędzie się to ze szczególnym zwróceniem uwagi na przyjazny dla środowiska i innowacyjny rozwój, optymalizację produkcji i zużycia energii oraz rozwój technologii niskoemisyjnych. Wystawcy zaprezentują rozwiązania z pogranicza sztucznej inteligencji AI i zielonej energii. Najnowsze zdobycze hi-tech obejmą rozwiązania dla firm, przemysłu, czy motoryzacji.

W ramach prac przygotowawczych do targów odbyło się spotkanie globalnych przedsiębiorstw z lokalnymi chińskimi władzami. W spotkaniu uczestniczyły takie firmy jak Keyence, General Electric, Otis, Bosch, czy Yamaha.

Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/a/202308/09/WS64d324baa31035260b81b234.html

Planujesz wyjazd na targi do Chin? Skontaktuj się z nami!

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.