Aktualności

Chiński Segway-Ninebot wchodzi na rynek zasilaczy

Segway-Ninebot, chiński lider pojazdów elektrycznych, poszerza obszary swojej działalności. Firma bada rynek przenośnych magazynów energii.

Segway-Ninebot to chiński pionier na światowym rynku transportu krótkodystansowego. Producent hulajnóg i monocykli wkrótce wkroczy w nowy obszar działalności. Chiński gigant prowadzi już badania nad przenośnymi magazynami energii. Firma opracowuje urządzenie Cube, czyli przenośny zasilacz. Jego dystrybucja rozpocznie się już wkrótce w Japonii, USA i Europie.

Dong Jidong, jeden z dyrektorów generalnych w Segway-Ninebot, powiedział, że seria Cube to pierwsze produkty marki zapewniające rozwiązania w zakresie zielonej energii dla osób prywatnych i gospodarstw domowych. Zdaniem Jidonga branża magazynowania energii odnotowuje szybki wzrost. Częściowo ze względu na politykę niskoemisyjną wdrożoną na całym świecie oraz rozwój gałęzi przemysłu wydobywczego.

Popyt na mobilne magazyny energii rośnie wraz ze wzrostem popularności aktywności na świeżym powietrzu, takich jak biwakowanie czy podróże pojazdami elektrycznymi. Ponadto klęski żywiołowe, które miały miejsce w ostatnich latach, doprowadziły do częstych niedoborów energii w różnych krajach. Dlatego mobilne magazyny energii mają szansę znaleźć nabywców na całym świecie.

Segway-Ninebot posiada blisko 20 milionów samodzielnie opracowanych pakietów akumulatorów mocy i 600 milionów doświadczeń w użytkowaniu ogniw akumulatorowych. To wystarczy aby w najbliższych miesiąca firma utrzymała status lidera branży magazynowania energii.

Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/a/202309/11/WS64fe72b8a310d2dce4bb50bd.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.