Aktualności

IX Edycja Warsaw-Beijing Forum

Rozpoczęła się IX edycja Warsaw-Beijing Forum, projektu studenckiego realizowanego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy z China University of Political Science and Law w Pekinie. Główną misją projektu jest rozwijanie współpracy polsko-chińskiej, szczególnie w sferze prawa i przedsiębiorczości, a także wzmacnianie współdziałania świata nauki i biznesu na rzecz lepszej przyszłości.

W ciągu roku akademickiego na łamach Forum organizowane są liczne wydarzenia z ekspertami różnych dziedzin, w tym warsztaty z renomowanymi kancelariami, które umożliwiają zdobycie wartościowej i specjalistycznej wiedzy prawniczej. Projekt cieszy się dużym uznaniem i popularnością na arenie polskiej i międzynarodowej, a inicjatywę od lat wspierają cenieni praktycy prawa, biznesmeni, politycy oraz naukowcy. Honorowymi członkami Warsaw-Beijing Forum są m.in. premier Janusz Piechociński oraz profesor Bogdan Góralczyk.

 

 

W tym roku hasłem przewodnim Warsaw-Beijing Forum jest „Legacy in modernity”, a najbliższe miesiące pełne będą interesujących i rozwijających wydarzeń. Na jesień planowana jest międzynarodowa konferencja naukowa na temat wpływu tradycji na szeroko pojęty rozwój.

Serdecznie zachęcamy do udziału w nadchodzących inicjatywach Warsaw-Beijing Forum oraz śledzenia mediów społecznościowych projektu!

Strona internetowa Warsaw-Beijing Forum

Facebook Warsaw-Beijing Forum

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.