Aktualności

Międzynarodowe Targi Logistyczne w Pekinie

Z końcem listopada rozpoczną się pierwsze Międzynarodowe Targi Logistyczne w Chinach. Ich hasłem przewodnim będzie „Łączenie świata dla wspólnej przyszłości”.

Państwo Środka może poszczyć się bogatą ofertą targów branżowych. Do najbardziej znanych należą Targi Kantońskie zainaugorowane już w 1957 roku. Międzynarodowe Targi Logistyczne, które odbędą się w Pekinie na przełomie listopada i grudnia, to pierwsza tego typu wystawa w Chinach. Hasło przewodnie wystawy to „Łączenie świata dla wspólnej przyszłości”.

Choć organizatorzy nie zdradzają na razie zbyt wielu szczegółów, wiadomo, że przestrzeń wystawiennicza obejmie przeszło 100 000 m2. Targi zostaną podzielone na strefy tematyczne. Wśród nich odwiedzający znajdą: łańcuchy dostaw dla inteligentnych pojazdów, technologię cyfrową dla logistyki, zielone rolnictwo, czy innowacje dla nowej energii.

Nowe targi mają stać się platformą do międzynarodowej wymiany doświadczeń. Obecność środowiska akademickiego, inżynierów i przedsiębiorców pozwoli nawiązać interakcje na poziomie krajowym i światowym.

Źródło: https://silkroadpoland.pl/2023/05/pierwsze-miedzynarodowe-targi-logistyczne-w-chinach/

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.