Aktualności

Międzynarodowe Targi Produktów Konsumenckich w Chinach

Zbliża się czwarta edycja Międzynarodowych Targów Produktów Konsumenckich w Chinach. Wystawy będą dostępne dla odwiedzających od 13 do 18 kwietnia.

Po trzech latach izolacji wywołanej pandemią Covid-19 większość wydarzeń biznesowych w Chinach wraca na salony. Mowa tutaj w szczególności o targach branżowych, które w trakcie pandemii były zawieszone lub dostępne wyłącznie w wersji on-line. Wiosną tego roku powracają także Międzynarodowe Targi Produktów Konsumenckich w Chinach. To już czwarta odsłona tego wydarzenia.

Targi odbędą się jak co roku w Haikou, stolicy południowo chińskiej prowincji Hainan. Wystawy zaplanowane są na okres między 13 a 18 kwietnia. Impreza branżowa wymagać będzie od odwiedzających mobilności. Wszystko za sprawą kilku lokalizacji poszczególnych wydarzeń.

Targi będą odbywać się w różnych miejscach. Główną lokalizacją będzie Międzynarodowe Centrum Kongresowo-Wystawiennicze w Hainan. Gościem honorowym tegorocznych targów będzie Irlandia. Z tej okazji organizatorzy przygotowali specjalny pawilon narodowy Irlandii.

W ubiegłorocznej edycji targów pojawiło się ponad 3 380 marek z 65 krajów i regionów na świecie. Goście zjechali się z aż 35 krajów. Prezentowano wtedy wyroby codziennego użytku, produktu zdrowotne, wyposażenie wnętrz a nawet jachty.

Źródło: https://english.news.cn/20240205/07ebe539451e48f5a047853720ab0738/c.html

Chcesz wziąć udział w targach, ale obowiązki nie pozwalają Ci na wyjazd do Chin? Zleć nam udział w targach na zlecenie! Poznaj szczegóły!

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.