Aktualności

Pekińskie Targi Książki

W Pekinie odbyły się właśnie Międzynarodowe Targi Książki. Na wystawach pojawiło się ponad 200 000 chińskich i zagranicznych tytułów.

Międzynarodowe Targi Książki w Pekinie (BIBF) to jedna z największych wystaw tego typu w branży literackiej. To już 29 edycja wydarzenia, w którym każdego roku uczestniczą tysiące wystawców. Wśród nich znajdują się wydawnictwa, autorzy książek, tłumacze, recenzenci, krytycy literaccy a akademicy.

Tegorocznej edycji Targów Książki towarzyszyła „armia zwierząt”. Grupa dzikich zwierząt, w tym pandy wielkie i gibony, uświetniła ceremonię przekazania praw autorskich do serii książek „My National Parks Series”.

Do Pekinu zjechało przeszło 2 500 wystawców z aż 56 krajów. Łącznie zaprezentowali ponad 200 000 tytułów książek – zarówno nowinek literackich, jak i zasłużonych klasyków. Do dyspozycji zwiedzających pozostawało prawie 52 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej.

Jak co roku twórcy i wydawcy nawiązali nowe znajomości, które wkrótce zaowocują międzynarodowymi współpracami. Dzięki takim wydarzeniom rynek literacki stale się poszerza, a literatura pokonuje bariery językowe.

Źródło: https://silkroadpoland.pl/2023/06/miedzynarodowe-targi-ksiazki-w-pekinie/

Weź udział w targach na zlecenie z BigChina!

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.