Aktualności

Segway-Ninebot prezentuje nowe pojazdy

Segway-Ninebot to pionier na światowym rynku transportu krótkodystansowego. Hulajnogi i monocykle Ninebot zrewoluzjonizowały podejście do transportu i rekreacji.

Prywatne pojazdy elektryczne w ostatnich latach zdominowały drogi i ścieżki rowerowe na całym świecie. Hulajnogi elektryczne, samobalansujące segway’e, czy monocykle stały się równie popularne co rowery i łyżworolki. Jednym z liderów branży krótkodystansowych pojazdów elektrycznych jest chiński Segway-Ninebot.

Chiński producent ogłosił właśnie rozszerzenie portfolio produktów – od hulajnóg, przez monocykle aż po roboty. To nie lada gratka dla fanów jazdy na elektrykach, bowiem produkty marki Segway-Ninebot można kupić także w Polsce.

Poszerzenie asortymentu marki posiada dwa cele. Ninebot chce uczestniczyć w transformacji inteligentnego transportu krótkodystansowego i rozwoju innowacji. Jednocześnie chińska firma ma w planach obsłużyć aż miliard osób na całym świecie.

 

 

Prezes firmy Gao Lufeng podkreśla, że „Przejęcie w 2015 roku firmy amerykańskiej (Segway) pozwoliło nam prowadzić działalność w perspektywie globalnej i promować nasze zagraniczne operacje. Obecnie mamy ponad 10 spółek zależnych, w tym w Europie i obu Amerykach, tworzących ogromną sieć partnerów i dystrybutorów”.

Ninebot podkreśla, że zagraniczna sprzedaż generuje ponad połowę zysków firmy. Produkty chińskiej marki dostępne są u ponad 1000 partnerów i dystrybutorów na świecie. Można je znaleźć między innymi na Amazonie, Costco, a nawet w Walmarcie.

Segway-Ninebot ugruntował swoją pozycję w sektorach transportu obejmujących monocykle samobalansujące, hulajnogi elektryczne, rowery elektryczne, motorowery elektryczne i pojazdy terenowe. Bada również nowe obszary, takie jak roboty dostawcze i zautomatyzowane kosiarki do trawy.

Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/a/202305/17/WS6464b91ea310b6054fad38ae.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.