Aktualności

Targi rowerowe w Szanghaju

Trwa 32. edycja Międzynarodowych Targów Rowerowych w Chinach. Wystawa, jak co roku, odbywa się w Szanghaju.

W Szanghaju odbywa się 32. edycja Międzynarodowych Targów Rowerowych. To największa tego typu impreza branżowa w Chinach. Na majowej wystawie swoje produkty prezentuje ponad 1460 firm z Chin i zagranicy. Na targach można spotkać czołowe marki branży rowerowej, w tym Giant, Merida i Shimano.

Powierzchnia wystawiennicza podzielona jest na kilka sekcji. W dziale przełomowych technologii kreatywnych znajduje się ponad 600 produktów. W obszarze transformacji i modernizacji przemysłu rowerowego oglądać można kolejne 30 produktów. Wystawom towarzyszą spotkania biznesowe i panele dyskusyjne. Udział w nich bierze ponad 100 ekspertów w branży z całego świata.

 

 

Według China Bicycle Association krajowi producenci rowerów, których roczny przychód ze sprzedaży wynosi co najmniej 20 mln juanów, wyprodukowali łącznie aż 7,31 milionów rowerów w pierwszym kwartale 2024 roku. To wzrost o 15% względem roku ubiegłego. Oznacza to, że zainteresowanie chińskimi rowerami nieustannie rośnie.

Chiny wyeksportowały w pierwszym kwartale tego roku prawie 11 milionów rowerów. To niemal 30% więcej niż rok wcześniej. Tylko do Stanów Zjednoczonych Chiny sprzedały prawie 2,3 miliony rowerów, podczas gdy liczba eksportowanych do Rosji wzrosła do ponad 930 000 sztuk.

Źródło: https://www.chinadaily.com.cn/a/202405/06/WS6638a37ca31082fc043c57f4_1.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.