Inne

Audyt ekologiczny w przedsiębiorstwie w najnowszej Logistyce Odzysku

Audyt ekologiczny w przedsiębiorstwie w najnowszej Logistyce Odzysku

Kolejny numer Logistyki Odzysku skupia się na tematyce audytów ekologicznych. Jakie są obowiązki przedsiębiorców w tym zakresie? Jakie korzyści przynoszą przeglądy ekologiczne? Czy taki przegląd to dobry start dla budowania biznesu proekologicznego?

Rosnące wymagania w zakresie ochrony środowiska sprawiają przedsiębiorcą wiele trudności. Kary za brak ich przestrzegania mogą być dotkliwe. Warto więc uporządkować działania firmy pod wymagania ochrony środowiska. To jedna z korzyści z wykonania audytów środowiskowych opisana w artykułach dotyczących tematu wiodącego numeru. W czasopiśmie także rozważania na temat przyszłości audytów oraz wypowiedź prawników na temat obowiązkowych ustawowych audytów.

Ponadto redaktorzy pokusili się o przegląd firm, które realizują nowy ustawowy obowiązek prowadzenia publicznych kampanii edukacyjnych. Będzie również mowa o cyklu życia opakowania jako narzędziu nadzoru i kontroli środowiskowej oraz o wartości surowców wtórnych na polskim rynku.

Czasopismo dostępne w wybranych EMPIKach i w sprzedaży internetowej.

www.logistyka-odzysku.pl

www.fb.com/logistykaodzysku

 

 

O wydawcy:
Firma M&M Consulting powstała w 1996 roku. Od 2003 roku zajmuje się doradztwem w zakresie ochrony środowiska, współpracując z blisko 2 tys. przedsiębiorstw na terenie całej Polski. Od 2011 roku wydaje czasopismo dla przedsiębiorców „Logistyka Odzysku”, 2013 roku wydała Kodeks Dobrych Praktyk w Gospodarce Odpadami Komunalnymi oraz kwartalnik o edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela. W 2014 pojawiła się zapowiedź wydawnicza kolejnego czasopisma – SeniorLO 50+.

www.mmconsulting.waw.pl

M&M Consulting Doradztwo w Ochronie Środowiska, ul. Modlińska 129, 03-186
Warszawa

 

 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.