Inne

Bezpłatne seminarium Liderzy Eksportu na Wschód

Dziennik Gazeta Prawna zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium Liderzy Eksportu na Wschód.

Projekt kierowany jest do przedsiębiorców, którzy trafiają ze swoimi wyrobami oraz usługami na Ukrainę, do Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Chin lub też planują tego typu inwestycje.

Jak poruszać się na wymagających, ale i obiecujących rynkach wschodnich? Jak minimalizować ryzyko zmienności kursów walutowych, jak kształtować umowy, jak zabezpieczać kontrakty eksportowe, jak sprawnie poruszać się wśród przepisów podatkowych na rynkach wschodnich – od Ukrainy i Białorusi przez Rosję, aż po Chiny? O tym wszystkim będzie mowa podczas zbliżającego się seminarium.

Spotkanie składać się będzie z dwóch części: seminaryjno-szkoleniowej oraz uroczystej gali, podczas której nagodzimy Liderów Eksportu na Wschód – przedsiębiorców odnotowujących najlepsze wyniki w swych działaniach.

Spotkanie dla przedstawicieli województw dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i łódzkiego odbędzie się 19 maja w Pałacu Działyńskich w Poznaniu, Stary Rynek 78/79.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Głównym partner merytoryczny rankingu: ING.

Partnerzy merytoryczni: Chałas i Wspólnicy Kancelaria Prawna oraz Kuke S.A.

Patronat: Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, Baltic Business Forum, Stowarzyszenie Instytut Chiński, Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa, Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa, Polsko-Rosyjska Izba Handlowo-Przemysłowa, Zachodnia Izba Przemysłowo Handlowa, Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa, Dolnośląskie Izba Gospodarcza, Krajowe Forum Przedsiębiorczości oraz portale Poland-Export.pl i Eksportuj.pl

Rejestracja oraz dodatkowe informacje:

tel.: 22 530 44 86, 22 530 41 17

e-mail: lew@gazetaprawna.pl

www.gazetaprawna.pl/konferencje/lew

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.