Inne

Rozpoczynanie działalności eksportowej przez firmy z sektora MŚP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium pt. „Rozpoczynanie działalności eksportowej przez firmy z sektora MŚP”,  które odbędzie się 15 września 2009 r. w hotelu RadissonSAS w Warszawie, w sali konferencyjnej „Wiosna” o godz. 10:30.

To kolejne seminarium z cyklu pn. „Europejskie Przedsiębiorstwo” – imprez szkoleniowych dla reprezentantów sektora MŚP, których realizacja jest planowana w roku 2009 w ramach działań ośrodka sieci Enterprise Europe Network (EEN) działającego przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z jednej firmy.

Zgłoszenia w formie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych należy nadsyłać do dnia 14 września br., e-mailem (seminaria_een@parp.gov.pl) lub faksem (022 432 70 46).

Ze względu na ograniczoną pulę miejsc PARP zastrzega sobie możliwość skrócenia podanego powyżej terminu nadsyłania zgłoszeń. O przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjęcie zgłoszenia zostanie bezzwłocznie potwierdzone drogą mailową.

Kontakt: Aleksandra Wolska, Zespół Przedsiębiorczości PARP, tel. 022 432 82 99, e-mail: aleksandra_wolska@parp.gov.pl.

 

Pliki do pobrania:

1. Formularz zgłoszeniowy (pobierz plik)

2. Program (pobierz plik)

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.