Porady ekspertów

Jak nie płacić za import próbek z Chin, czyli Cash-back w Cargoways

Air Cargo Shipping znowu chce zaskoczyć importerów – w październiku 2010 zmieniło swoją nazwę na Cargoways i poddało swoją stronę gruntownej modernizacji. Nowa nazwa ma być krótsza i łatwiejsza do zapamiętania dla nowych klientów, a strona bardziej przejrzysta i łatwa w obsłudze. Udoskonalony został m.in. formularz zamówienia kuriera oraz dodany moduł do śledzenia przesyłek.

Nowe kierunki, niższe ceny

Przy okazji zmian, biuro wprowadziło do oferty promocyjne usługi na nowych kierunkach, kładąc nacisk na rozwój importu z nowych krajów – Tajwanu i Hong Kongu oraz poszerzając ofertę o przesyłki importowe i eksportowe z/do 163 krajów świata. Od dziś możliwe jest uzyskanie ceny nawet 20 zł/kg na najbardziej uczęszczanych kierunkach.

Cash back „za próbki"

Do końca pierwszego kwartału 2011 roku w Cargoways klienci mogą liczyć na promocyjne stawki na eksport i import dokumentów oraz przesyłek z próbkami towarów o wadze poniżej 3 kg. Jeśli w terminie 45 dni od daty zlecenia transportu próbek, klient zleci Cargoways odbiór kolejnego zamówienia o wadze min. 70 kg od dostawcy, cena za transport próbek zostanie zmniejszona do 1 zł, a różnica będzie skorygowana przy rozliczeniu drugiej faktury.

 

_________________________________

Dane kontaktowe:

Cargoways

www.cargoways.pl

Kontakt telefoniczny: (88) 858 22 22

(od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 18:00)

E-mail: pytania@cargoways.pl

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.