Porady ekspertów

Kim jest “WIDGET UPS“?

Kontakt: Małgorzata Zaborowska, United PR
               0 22 845 24 50
               mzaborowska@unitedpr.pl

               Artur Newecki, United PR
               0 22 845 24 50
               a.newecki@unitedpr.pl

 

KIM JEST “WIDGET UPS“?

Mały pomocnik na pulpit "Widget UPS" może zostać pobrany łatwo i za darmo ze strony www.ups.com/widget

ups_widget_01_216

Widget UPS widzi wszystko, uwielbia wyzwania i oferuje użytkownikowi cały wachlarz opcji wysyłki. Nowa aplikacja UPS oferuje bezpośredni dostęp do ups.com, upraszcza procedurę wysyłki i umożliwia podgląd statusu własnych paczek.

Za pomocą jednego kliknięcia Widget UPS umożliwia dostęp do strony firmy UPS, oferującej możliwość natychmiastowego przygotowania wysyłki oraz sprawdzenia godzin i kosztów doręczenia. Nowy kolega pomaga również monitorować status przesyłki w Internecie i jest w stanie zapamiętać aż 100 numerów monitoringu. Widget  UPS dostarcza informacje z ulubionych stron internetowych za pośrednictwem kanałów RSS przy pomocy paska informacyjnego lub okna alertów. 

Widget UPS to fajny pomocnik upraszczający codzienny proces wysyłki, by zaoszczędzić użytkownikowi czasu, który może zostać spożytkowany na inne czynności. Oprócz tego, pomocnik ten ubarwi pracę w biurze i stanie się niezastąpiony przy wysyłaniu paczek.

Widget UPS umożliwia użytkownikowi:
*Monitoring paczek;
*Zapisywanie numerów monitoringu i deskryptorów przesyłek;
*Odbieranie spersonalizowanych wiadomości od UPS;
*Konfigurację i odbiór kanałów RSS od UPS i innych stron;
*Odbiór wiadomości z kanałów RSS za pośrednictwem paska informacyjnego lub wiadomości wyświetlanej przez Widget UPS;
*Szybkie połączenie z innymi usługami UPS dostępnymi na stronie www.UPS.com

Użytkownik będzie miał dostęp do następujących informacji dotyczących każdej monitorowanej paczki:
*Rodzaj paczki; 
*Status paczki; 
*Adres doręczenia; 
*Data doręczenia;
*Usługa UPS;
*Odnośnik do szczegółów paczki.

Widget UPS ma więc szansę stać się nieodzownym komputerowym towarzyszem każdego, kto współpracuje z UPS – począwszy od pracowników biurowych, managerów oraz kierowników odpowiedzialnych za operacje transportu towarów. W ostatnim roku, Widget UPS został wdrożony na trzech rynkach: w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii. Dzięki osiągniętemu sukcesowi jest on teraz wprowadzany w Czechach, Włoszech i Polsce.

Polska premiera będzie miała wsparcie kampanii reklamowej (prasa, Internet, outdoor). Kampania reklamowa Widget obejmie prasę codzienną m.in. Gazetę Wyborczą, Rzeczpospolitą i Puls Biznesu, magazyny dla kobiet, jak Twój Styl oraz magazyny finansowe jak m.in. Harvard Business Review i Manager Magazin. Kampania w Internecie obejmie portale informacyjne, biznesowe i inne popularne strony, takie jak: gazeta.pl, rzeczpospolita.pl, onet.pl, wp.pl. W ramach kampanii outdoorowej, reklamy zostaną umieszczone na billboardach i autobusach w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i  Wrocławiu. Reklama wielkoformatowa z wielką głowa Widgeta spoglądającą z góry zawiśnie w Alejach Jerozolimskich 47 w Warszawie.

Aby pobrać program UPS Widget, odwiedź www.ups.com/widget 

widget_2_180_01

Spółka UPS jest największą na świecie firmą zajmującą się dystrybucją paczek
i światowym liderem w dziedzinie rozwiązań dla łańcucha dostaw, oferującą szeroki wachlarz możliwości synchronizacji przepływu towarów, informacji
i funduszy. Siedziba główna UPS mieści się w Atlancie, w Stanach Zjednoczonych, a usługi firmy obejmują ponad 200 krajów i terytoriów na całym świecie. Firma UPS jest notowana na giełdzie nowojorskiej (NYSE: UPS), a jej witryna internetowa znajduje się pod adresem www.UPS.com. Aby bezpośrednio przejść do aktualności UPS, wejdź na stronę www.pressroom.ups.com.

 

 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.