Rynek walut

Import z Chin? Sprawdź, gdzie zakupić walutę, aby rozliczyć się z kontrahentami z Chin

Swój biznes opierasz na imporcie produktów z Chin? W takim razie potrzebujesz stałego dostępu nie tylko do wysokiej jakości artykułów, z których dowiesz się, co się zmienia i jak wygląda sytuacja na chińskim rynku, lecz także do walut. Gdzie wymieniać walutę?

Nie tylko produkty niskiej jakości

Chińskie fabryki są w stanie wyprodukować klientowi wszystko to, czego on sobie zażyczy. Obok produktów niskiej jakości, można znaleźć wyroby przyzwoitej jakości, za które klienci są w stanie odpowiednio zapłacić. Ta różnorodność sprawia, że przedsiębiorcy chętnie i często zastanawiają się nad importem produktów właśnie z Chin.

Poza kwestiami podatkowymi, prawnymi czy logistyką, pojawia się pytanie, gdzie zakupić waluty po dobrych cenach. Bez wątpienia najkorzystniejszą ofertę mają aktualnie kantory internetowe. Ponieważ w ostatnim czasie tych na rynku przybyło, pozostaje pytanie, który wybrać.

Bezpieczna wymiana walut przez internet – który kantor internetowy wybrać?

Przedsiębiorcy często nabywają waluty, mają też w tym względzie większe potrzeby niż klienci indywidualni. W praktyce oznacza to, że poza wysokością spreadu, ważne jest dla nich to, jak szybko będą mogli dysponować zakupionymi środkami. To jednak nie wszystko, bo klienci biznesowi często potrzebują dostępu do prognoz sporządzonych przez ekspertów. Takie mogą im pomóc zaplanować transakcje i zaoszczędzić sporą kwotę.

Wśród kantorów internetowych działających na rynku wyróżnia się kantor online Fritz Exchange. Dlaczego? Ponad 90% transakcji jest realizowany w ciągu 15 minut, klienci nie muszą wypłacać środków tuż po ich wymianie, a dodatkowo mogą negocjować wysokość spreadu z doradcami ds. rynków finansowych (dotyczy to stałych klientów kantoru i tych, którzy jednorazowo wymieniają dużą kwotę – powyżej 10 tys. euro). To jednak nie wszystko, bo wspomniany kantor zatrudnia również dealerów walutowych (traderów), którzy są odpowiedzialni za przygotowywanie merytorycznych artykułów i komentarzy walutowych.

Postaw na doświadczenie – to zaprocentuje

Szukając kontrahenta na terenie Chin, zwrócisz uwagę na wyposażenie fabryki poszczególnych przedsiębiorców i ich doświadczenie, prawda? O doświadczeniu nie możesz zapomnieć, gdy chcesz wymienić środki w kantorze internetowym. Dlaczego? Nie wszystkie podmioty mogą pochwalić się długą działalności w sieci.

Wspomniany kantor online Fritz Exchange działa w sukcesami w internecie od ponad 5 lat. To jednak nie wszystko, bo stoi za nim potężna, mającą pod 20 lat doświadczenia na rynku, grupa finansowa Fritz Group. Czerpiąc z jej doświadczenia, kantor Fritz Exchange nie tylko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, lecz także lepiej radzi sobie na rynku finansowym.

Być może słyszałeś już o grupie finansowej Fritz Group. To właśnie ona wprowadziła na polski rynek innowacyjny produkt – kantor automatyczny. Korzystając z urządzenia gabarytami przypominającego bankomat, możesz samodzielnie – bez korzystania z pośredników – wymieniać środki wśród 9 walut po korzystnych kursach. Intuicyjny interfejs, obsługa w 5 językach i automatyczna aktualizacja kursów – to tylko kilka korzyści. Może zdecydujesz się odkryć pozostałe?

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.