Targi branżowe

Międzynarodowe Targi Poznańskie China Homelife Show 2015

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. już po raz czwarty będą gospodarzem ważnego forum inwestycyjnego i wystawy gospodarczej – CHINA HOMELIFE FAIR POLAND & TRADE AND INVESTMENT FORUM, organizowanych przez władze miasta Hangzhou w Poznaniu w dniach 27-29 maja 2015 roku.

Polska niezmiennie jest jedynym państwem w Europie, w którym strona chińska organizuje to przedsięwzięcie. Od dwunastu lat targi China Homelife i forum inwestycyjne odbywają się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Jordanii, a od niedawna także Egipcie, Indiach, Turcji, Brazylii i Kazachstanie. Rangę wydarzeń potwierdza zarówno stale rosnąca liczba ich uczestników, jak i obecność przedstawicieli władz państwowych na targach i forum, uczestnictwo ministrów gospodarki w ceremoniach otwarcia.

CHINA HOMELIFE FAIR POLAND & TRADE AND INVESTMENT FORUM skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorców z Europy Środkowo-Wschodniej. Celem przedsięwzięcia jest intensyfikacja współpracy handlowej i inwestycyjnej pomiędzy firmami chińskimi i partnerami z Europy. W pierwszej edycji wydarzenia uczestniczyło 300 chińskich producentów, w minionej edycji już 500. Również powierzchnia ekspozycyjna uległa podwojeniu od 2012 roku. Efekty przedsięwzięcia widać w rosnącym zainteresowaniu wydarzeniem wśród przedsiębiorców z Polski, Białorusi, Czech, Rosji, Słowacji i Ukrainy. W ciągu trzech lat wystawa gościła prawie 15 tysięcy klientów. Według organizatora w latach 2012-2013 tylko dzięki temu przedsięwzięciu zawarto transakcje o wartości 70 mln dolarów, a 192 firmy polskie znalazły stałych partnerów handlowych.

W 2012 roku przedstawiciele oficjalnej chińskiej delegacji mieli zaszczyt spotkać się podczas Targów z ówczesnym Premierem Rzeczypospolitej Polskiej – Panem Donaldem Tuskiem. Począwszy od 2012 roku przedsięwzięcie objęte jest patronatem ministra gospodarki, PAIIiZ oraz Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji.

ZAPISY NA KONFERENCJE A TAKŻE PROGRAM WYDARZEŃ LINK (http://homelife.com.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych/konferencja/)

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.