Targi branżowe

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Upominków i Dekoracji GiftON.top

Targi GiftON.top odpędą się na nowoczesnych terenach targowych EXPO Kraków w dniach 7-9.06.2018. i zostały stworzone z myślą o połączeniu pokrewnych branż, upominkowej, dekoracyjnej oraz jubilerskiej, i zaprezentowaniu ich w jednym miejscu.

Organizowane są przez doświadczonego organizatora targów, firmę PB Group. Odbędą się równolegle z Międzynarodowymi Targami Biżuterii i Zegarków JUBINALE, które goszczą prawie 4.000 kupców branżowych oraz ponad 230 wystawców cyklicznie od 2008 roku. Połączenie imprez targowych z kilku różnych, ale pokrewnych sektorów sprawi, że staną się one niezwykle atrakcyjne dla grupy docelowej.

Doskonale dostosowane do potrzeb wystawienniczych, przestrzenne tereny targowe zapewnią uczestnikom wydarzenia pełen komfort pracy i świetnie spełnią oczekiwania wszystkich gości. Targi GiftON.top to świetne miejsce spotkań dla producentów, importerów, hurtowników, właścicieli sklepów stacjonarnych i internetowych oraz innych osób powiązanych z branżą prezentów, dekoracji, biżuterii i zegarków z Polski i zagranicy.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.