Targi branżowe

CHINA HOMELIFE 2018 – wyjątkowe wydarzenie targowe w Polsce

China Homelife Show i China Machinex to największe targi artykułów chińskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Kolejna, siódma edycja odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2018 roku. Gospodarzem imprezy jest Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Targi China Homelife i China Machinex odbywają się w Polsce od sześciu lat. Pierwsze cztery edycje odbyły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Obecna będzie drugą, która odbędzie się w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Organizatorem targów jest firma Meorient, która od wielu lat zajmuje się rozwijaniem chińskiego biznesu na całym świecie.

Na targach China Homelife Show co roku prezentuje się ponad 1600 starannie wyselekcjonowanych chińskich wystawców z takich branż jak: elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, wyposażenie domu i upominki. Łącznie z China Homelife Show odbywają się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy. Wystawcy oferują podczas nich swoje najlepsze produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia.

Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści. Biznes to jednak nie wszystko – podczas targów co roku mają miejsce również ciekawe wydarzenia kulturalne.

BigChina.pl towarzyszy China Homelife Show od sześciu edycji. Podobnie jak w latach ubiegłych, także podczas tegorocznych targów, zapraszamy na spotkanie z konsultantami BigChina, którzy będą do dyspozycji zwiedzających przez cały czas trwania wystawy.

Paulina Kiełbus-Jania, Prezes Zarządu BigChina Sp. z o.o. i eskpert ds. rynku chińskiego, od początku współpracy, wspiera organizację targów także merytorycznie. W ramach warsztatów „Współpraca handlowa z Chinami”, które odbędą się w pierwszym dniu targów, 6 czerwca, o godz. 11.00 poprowadzi szkolenie „Jak bezpiecznie importować z Chin? Najczęstsze błędy polskich przedsiębiorców”>>.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w kolejnej edycji targów: BEZPŁATNA REJESTRACJA>>

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.